Skip to main content

TechAdvise to doświadczeni eksperci w dziedzinie projektów IT, którzy z sukcesem doradzają klientom na każdym etapie procesu.

Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu założeń projektowych, wyborze najlepszych technologii, przygotowaniu zapytań ofertowych i weryfikacji wycen, a także w weryfikacji pracy wykonawcy projektu.

Współpracujemy z firmami o różnych profilach i rozmiarach, dostosowując nasze doradztwo do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Jesteśmy rzetelnymi partnerami biznesowymi, którzy dbają o to, aby każdy projekt był zrealizowany zgodnie z planem, w terminie i zgodnie z ustalonym budżetem.

Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościom, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom najwyższej jakości doradztwo, które przynosi wymierne korzyści biznesowe.

Poznaj naszych ekspertów

Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościom, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom najwyższej jakości doradztwo, które przynosi wymierne korzyści biznesowe.
Tomasz Szymański

Początkowo zaczął pracować dla Gillette jako media and market research manager pracujący dla marek firmy na rynkach całej Europy Środkowej, a później brand manager marki Braun oraz Olay w Procter & Gamble. W swojej karierze był także związany z sektorem finansowym m.in. jako PR & Marketing Director w Noble Securities SA.

W 2006 roku został współzałożycielem e-Business Solutions, to była jego pierwsza firma, która działała w branży IT.

W 2015 roku powstało Sygnisoft. Spółka z powodzeniem tworzy rozwiązania IT dla polskich i zagranicznych firm. Jak przyznaje Tomasz Szymański – to naturalny spadkobierca jego pierwszej firmy, bo z sukcesem do jej budowania udało mu się namówić jego najbliższych partnerów biznesowych, z którymi działa od lat.

Wojciech Mendoń

Studiował informatykę na Politechnice Koszalińskiej. Już pod koniec studiów rozpoczął pracę w Warszawie jako programista w księgarni internetowej Świat Książki.

Po 5 latach pracy w e-commerce przeszedł do software house e-Business Solutions, gdzie tworzył i rozwijał projekty IT dla Klientów z różnych branż. Następnie rozpoczął pracę dla agencji Supermedia Interactive gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie projektem serwisu internetowego Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
W kolejnych latach pracował dla Grupy Empik jako senior IT project manager. Był odpowiedzialny za rozwój platformy e-commerce dla sklepów internetowych Empik.com i Smyk.com.

Od 2014 przez blisko dwa lata pracował jako Business Architect dla niemieckiej Grupy HRS, globalnego dostawcy usług hotelowych dla klientów korporacyjnych (B2B). Zarządzał zespołem i projektami w polskim IT development center działając w Warszawie i Kolonii.

W 2016 roku został zaproszony do współtworzenia Sygnisoft, zbudowania zespołu IT i zarządzania projektami. Jeden z trzech udziałowców spółki.

Paweł Kolanecki

Swoją przygodę z IT zaczął już w wieku 8 lat, bo właśnie wtedy zaczął interesować się programowaniem. Pierwsze komercyjne projekty tworzył chodząc jeszcze do szkoły podstawowej. W liceum uczył już programowania uczniów z dawnej podstawówki. Jednocześnie pracując nad projektami studiował elektronikę i techniki informacyjne na Politechnice Warszawskiej. Nigdy nie pracował w korporacji. Jak sam przyznaje raz w życiu poszedł na rozmowę o pracę. Przeprowadzali ją Wojciech Mendoń i Tomasz Szymański. Tak został programistą w e-Business Solutions, gdzie pracował przez 3 lata.

Potem był m.in. związany z agencją interaktywną Plum, a także prowadził własną działalność gospodarczą pracując np. dla Fundacji Maraton Warszawski. W 2016 roku ponownie zaczął współpracować z Tomaszem Szymańskim i Wojciechem Mendoniem już w ramach spółki Sygnisoft.

  Formularz kontaktowy

  Skonsultuj z nami swój projekt IT.

  e-Business Solutions Sp. z o. o.
  00-131 Warszawa
  Grzybowska 2/lok. 45

  +48 22 290 87 00
  office@techadvise.pl